شناسایی استعداد علمی تخصصی

بُعد اول : مغز و فکر

آزمون های این بخش برای شناسایی استعدادهای مرتبط با مغز و فکر شماست که شغل ، تخصص و در حقیقت منبع درآمد آینده یا حال شما رو میسازه و ارتقا میده .

آزمون هایاین بخش از سه مرحله تشکیل میشه که مرحله اول مقدم مرحله دوم و سوم است.

مرحله اول : آزمون های علمی تخصصی (Basic Test)

این مرحله شامل ترکیبی از آزمون های خودشناسی ، استدلال و میان بعدی است که در خروجی نهایی این آزمون ها بهت می گیم که با توجه به هوش و علاقه ات توأم با توانایی ها و استدلالت چه رشته هایی رو انتخاب کنی و همینطور مشخص می کنیم در کدام بخش از یک مجموعه میتونی عملکرد بهتری داشته باشی به عنوال مثال میتونی یک مدیر قدرتمند باشی یا بهتره وارد یک تیم کاری قوی بشی و یا اینکه در کارهای فردی عملکرد بهتری داری!

Lerning Path

با یک مثال میخوایم ذهنت رو روشن کنیم. فرض کن بعد از خروجی آزمون مشخص میشه شما در رشته برق و مکانیک موفق تر هستی و بعد مشخص می کنیم در این رشته در کدام رده توانمندی بهتری خواهی داشت به عنوان مثال؛ مدیریت کلان، مدیریت میانی و یا متخصص و تکنسین

و بعد از مشخص شدن موارد بالا مشاورین مجموعه برات مسیر یادگیری (learning Path) مشخص می کنند از پرورش استعدادهات و کسب مهارت های تخصصی تا تبدیل شدن به یک متخصص و رسیدن به شغل های بالاتر و معرفیت به شرکت های همکار و حامی مجموعه

ما حتی بالاتر از این یعنی تا کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار ویژه خودت همراه و پشتیبان شما هستیم

دیگه چی از این بهتر؟

مرحله دوم : آزمون های ویژگی ها (ُStrenghts)

در این مرحله از طریق آزمون های ویژگی ها، نقاط قوت مرتبط با استعداد تخصصی شما رو پیدا می کنیم . در واقع این مرحله وابسته به آزمون های تخصصی مرحله اول هست. بعد از مشخص شدن نقاط قوت به کمک مرکز مشاوره مجموعه مسیر آموزشی لازم و منحصر به فرد خودت رو می چینیم.

مرحله سوم : آزمون های رفتار (Weaknesses)

این مرحله مکمل مرحله قبلیه وقتی نقاط ضعفت رو شناسایی کردیم و برای رشدشون برنامه ریزی کردیم حالا نوبت نقاط ضعف در استعداد تخصصی شماست . چون هیچ انسانی کامل نیست اما با شناخت نقاط ضعفت میتونی آگاهانه برای اصطلاحشون قدم برداری ، مرکز مشاوره مجموعه تو این مسیر هم کنارت هست. 

پیمایش به بالا