مجموعه علمی فرهنگی اقتصادی عصر
بزرگترین کمپانی اقتصادی دنیا در آینده

با سلام و احترام؛ از اینکه با مجموعه عصر آشنا میشوید برای ما باعث افتخار است؛ شما قطعا با مجموعه های زیادی آشنایی دارید و حداقل تعداد زیادی مجموعه ها، شرکت ها و کمپانی های بزرگ اقتصادی از تولید تا خدمات و آموزش را میشناسید. در عین حال از این شرکت ها، کمپانی ها و گروه ها خدمات و یا محصولات خریداری نموده اید.شایان ذکر است که چنین شرکت هایی که میتوان از معظم ترینشان به نامهایی نظیر BMW ، LG، TESLA اشاره داشت تمرکزشان بر روی یک حوزه اقتصادی بنا نهاده شده و در شرایط ایده آل میتوان چنین برداشت کرد که معروفیت و توسعه شان بر این اصل استوار بوده که بتوانند همواره بهترین و با کیفیت ترین محصول را در حیطه صنعت کاری خود به مشتریان عرضه کنند.
در راستای چنین نگرشی میتوان نتیجه گرفت که شرکت هایی که تمرکز همه جانبه و تمام و کمال خود را تنها بر روی یک صنعت و یا یک حوزه اقتصادی میگذارند در معرض آن دسته از تهدید هایی قرار میگیرند که حتی بخش های مرتبط با مقابله با رخداد های پیش بینی نشده و یااستراتژی های گریز از بحران هایشان نیز امکان برون رفت از آن ها را در اختیارشان نمیگذارد. از جمله چنین تهدیدهایی میتوان به ظهور بحران هایی چون ویروس های پندمیک که در زمره معضلات بزرگ گریبانگیر اقتصاد جهانی میشود اشاره کرد. در عین حال هستند شرکتهایی که در کشاکش همین بحران های جدی اقتصاد جهانی خسارت های مالی کمتری را متحمل شده اند و یا جالبتر آنکه نسبت به دوره های مالی پیشین خود حتی مشمول رشد سود های بیشتر نیز شده اند که از جمله این شرکتها میتوان به بنگاه های خدمات محور اشاره داشت. نام هایی مانند amazon , ebay , Alibaba و … اما نکته حائز اهمیت این هست که این شرکت ها نیز با مشکل مواجه خواهند شد چون حوزه فعالیت آنها در قالب ارائه خدمات فروش ، حمل و نقل ، فن آوری و خدمات آموزشی به شرکت های تک منظوره و یا افرادی از جامعه است که درآمد آنها از این شرکت ها تامین میشود و با به چالش کشیده شدن آنها، این شرکت ها و گروه ها نیز دچار مشکلات اقتصادی و کاهش فعالیت اقتصادی میشوند.

اما سوال مهم که به ذهن خطور میکند این است که  با این واقعیت و نگاه  به آینده و تهدیدی که گریبانگیر چنین سازمان های اقتصادی کلان خواهد بود، چه باید کرد ؟  چه جایگزینی در عرصه فراهم آوردن خدمات و محصولات در بعد کلان و اقتصاد جهانی میتوان ارایه نمود ؟

حال به این نقطه میرسیم که  مجموعه ما این مسایل را در خود حل نموده و در دوران پندمیک کرونا علی رغم شرکت ها و گروه های اقتصادی که اشاره نمودیم موفق تر حرکت نموده و روز به روز گسترده تر و فراگیرتر میشود.

 در این بخش قصد داریم وجه تمایز خودمان را با سایر مجموعه ها مطرح کنیم تا شما هم مثل اعضای خانواده میلیاردی عصر که سنگ بنا آن را نهاده ایم بدانید که  چرا مجموعه عصر ؟

محوریت مجموعه در یک جمله :

شکل گیری بزرگترین مجموعه اقتصادی دنیا بر مبنا ارائه بهترین و مناسب ترین محصولات و خدمات قابل اعتماد و معتبر در تمامی حوزه های اقتصادی در قالب یک خانواده گسترده میلیاردی

1. خانواده میلیاردی

هدف مجموعه عصر این است که تمامی انسان هایی که در دنیا اصول اولیه و شرایط حضور در مجموعه را دارند جذب خانواده و کمپانی اقتصادی خود نماید. نگاه ما این است که به طور متوسط از هر ۱۰ نفر در جهان حداقل یک نفر عضو این خانواده میتواند بشود. اولویت اصلی ما شکل گیری یک خانواده میلیاردی با اصول حاکم در انتخاب و شایستگی افراد است.

در این مجموعه با شناسایی و تقویت استعدادهای جوان و با توجه به علایق آنها از استعدادسنجی تا آموزش و رسیدن به کارآفرینی و اشتغال همراه نسل های آینده هستیم و تخصص مدیران و موسسین این مجموعه در آموزش و تربیت کارآفرینان و متخصصین در تمامی حوزه هاست. به همین منظور ما از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی و ورود به گروه ها و شرکت های اقتصادی برای مخاطبین این رده سنی خود برنامه داریم. ورود جوانان عزیز به بازار کار در رشته مورد علاقه و توانایی خودشان و سهامدار شدن آنها با پیوستن به گروه ها و شرکت ها ی مجموعه به صورت کاملا عملی محقق کرده ایم و این مسیر را ادامه میدهیم. قصد داریم با شکل‌گیری این خانواده، بهترین شرایط زندگی را برای تمام اعضای خود با کمک و یاری یکدیگر کاملا به شکل یک خانواده بزرگ مهیا کنیم. همچنین دراین خانواده بزرگ می خواهیم به یک مجموعه متشکل از تمامی مشاغل در فضای جهانی و در همه کشورهای دنیا برسیم.

2. استعدادسنجی ، آموزش تا اشتغال با توجه ویژه به نسل آینده

مغز اصلی مجموعه ما، استعدادسنجی تا آموزش و اشتغال است. در مراکز آموزشی مجموعه تمامی آموزش ها با توجه به علایق، استعدادها و توانایی های مخاطب های عزیز در کنار اساتید مطرح و درجه یک و تراز اول در ایران و جهان ارائه می شود. پس از آموزش در گروه ها و شرکت های مجموعه برای آنها فرصت اشتغال و درآمد زایی فراهم می کنیم. در اصل؛ در شرایط حال که دغدغه بیشتر جوانها و خانواده ها اشتغال و درآمدزایی است، آموزش را برای جوانانمان هدفمند می کنیم. به این ترتیب نه تنها آموزش و اشتغال ایجاد کرده ایم؛ بلکه برای بچه ها گروه هایی ایجاد می کنیم که خودشان صاحبان آن هستند و هر کاری انجام می دهند باعث افزایش سرمایه خود آنها می شود.

3. ارائه بهترین خدمات و محصولات با قیمت مناسب به تمامی مردم دنیا

هر کدام از اعضای این خانواده بزرگ به هم خدمات و محصولات با بهترین کیفیت تحت لایسنس و مدیریت و نظارت مجموعه عصر ارائه می دهند. در حقیقت این امر سبب می شود ملاک انسانیت را بین اعضای خانواده میلیاردی خودمان لحاظ کنیم؛ تا خیالمان راحت باشد که هر کدام از اعضای این خانواده هم مثل خود ما با وجدان کاری و اصول مجموعه، خدمات یا محصولات مورد نیازمان را ارائه می دهند. این در حالی است که کلیه خدمات و محصولات مجموعه به کسانی که عضو مجموعه هم نیستند با بهترین کیفیت ارائه می شود.

4. مناسب ترین قیمت

همیشه ایده آل ما دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات، با مناسب ترین قیمت است. ما در مجموعه عصر در عین حال که بهترین محصولات و خدمات را در اختیار اعضای خانواده عصر و یا بیرون از مجموعه  قرار می دهیم؛ مناسب ترین قیمت ها را از لحاظ مقایسه قیمت های موجود در بازار هر کشور برای خدمات و محصولات خود قرار داده ایم تا تمامی اقشار از نظر مالی قادر به استفاده از آنها باشند.

پیمایش به بالا